Współpraca z PKO Bankiem Polskim S.A.

Na spotkaniu Prezesa Zarządu Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. – Grzegorza Smolińskiego i Wiceprezes Zarządu Spółki – Małgorzaty Sobieskiej zu Schwarzenberg z Dyrektorem Oddziału PKO BP w Olsztynie – Zbigniewem Kalwasem i Dyrektorem Regionalnego Centrum Korporacyjnego – Bogdanem Włodarczykiem została przekazana oficjalna informacja o podjęciu współpracy z PKO Bankiem Polskim S.A.
Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A., jako podmiot, w którym Skarb Państwa posiada większościowe udziały czuje się zobowiązana do inicjowania i podtrzymywania biznesowych relacji z innymi spółkami Skarbu Państwa. Jest to jedna z form wsparcia polskiej gospodarki, jak i element ekonomicznego patriotyzmu.
Grupa Kapitałowa PKO Banku Polskiego należy do największych instytucji finansowych w Polsce, a także jest jedną z wiodących grup finansowych Europy Środkowo-Wschodniej. Grupa ta jest niekwestionowanym liderem polskiego sektora bankowego zarówno pod względem skali działania, kapitałów własnych, aktywów, liczby klientów, jak i rozległości sieci dystrybucji.

Udostępnij artykuł

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
< powrót

warmińsko-mazurska
specjalna strefa ekonomiczna sa

ul. Barczewskiego 1, 10 - 061 Olsztyn
tel.: +48 89 535 02 41
e-mail: wmsse@wmsse.eu

Copyright © 2016 Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA w Olsztynie
Realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.