Zaproszenie na China International Import Expo

Między 5 a 10 listopada 2018 r. odbędą się w Szanghaju targi China International Import Expo. To pierwsze tego typu wydarzenie organizowane z inicjatywy i pod patronatem Prezydenta Chin – Xi Jingpinga.
W ramach targów utworzony będzie Polski Pawilon. Za jego przygotowanie odpowiada Polska Agencja Inwestycji i Handlu (PAIH). Przestrzeń wystawiennicza będzie podzielona na sektory dedykowane branżom: technologicznej, biotechnologii, elektronicznej, samochodowej, spożywczej, kosmetycznej, medycznej, farmaceutycznej, modowej.
W imieniu PAIH zapraszamy do współtworzenia stoiska przedsiębiorstwa rozważające ekspansję na rynki azjatyckie. W ramach targów organizowane będą również dedykowane spotkania z firmami chińskimi, agentami oraz dystrybutorami.
PAIH wspiera polskich przedsiębiorców w przygotowaniu wyjazdu oraz oferuje atrakcyjne warunki finansowe. Zainteresowane przedsiębiorstwa zachęcamy do kontaktu: malgorzata.zawisza@paih.gov.pl lub chinaexpo@paih.gov.pl
Udział w China International Import Expo może być szansą zaistnienia na rynku chińskim oraz może zaowocować podjęciem współpracy z azjatyckimi partnerami.

Więcej informacji.

Udostępnij artykuł

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
< powrót

warmińsko-mazurska
specjalna strefa ekonomiczna sa

ul. Barczewskiego 1, 10 - 061 Olsztyn
tel.: +48 89 535 02 41
e-mail: wmsse@wmsse.eu

Copyright © 2016 Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA w Olsztynie
Realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.