Zezwolenie w Ciechanowie. CHROMAVIS SERVICE

20 kwietnia 2017 roku Zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej w ciechanowskiej podstrefie Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej otrzymała CHROMAVIS SERVICE Sp. z o.o. Dokument został podpisany przez Zarząd W-M SSE S.A.: Prezesa – Grzegorza Smolińskiego oraz Wiceprezes – Małgorzatę Sobieską zu Schwarzenberg. Zezwolenie w imieniu CHROMAVIS SERVICE Sp. z o.o. odebrał Guillaume Delmont – członek zarządu.
Planowana inwestycja zakłada budowę nowego zakładu zajmującego się produkcją substratów wykorzystywanych do wytwarzania preparatów do zdobienia i pielęgnacji paznokci. W ramach inwestycji powstanie również zaplecze badawczo-rozwojowe (laboratorium) wykorzystywane dla potrzeb własnych przedsiębiorstwa oraz mogące świadczyć usługi podmiotom zewnętrznym. Efektem projektu będzie wprowadzenie do działalności firmy nowej gamy produktów wytwarzanych w oparciu o odmienny proces technologiczny oraz innowacyjne rozwiązania. 
Przewidywane koszty inwestycji wynoszą co najmniej 24 153 000 złotych, a zatrudnienie zwiększy się o minimum 20 nowych pracowników.
 
Chromavis Group jest jednym z największych światowych operatorów w branży make-up. Firma może zaoferować swoim klientom pełną gamę rozwiązań od makijażu i paznokci po produkty do pielęgnacji skóry oparte o formuły w pełni rozwinięte we własnych laboratoriach badawczych. Bogactwo doświadczeń, innowacje i ciągłe inwestycje zagwarantowały firmie kreatywny rozwój oparty na analizowaniu potrzeb klientów i oferowaniu kompletnych rozwiązań.
Chromavis jest częścią założonej w 1985 r. francuskiej Grupy Fareva, która jest obecna w 11 państwach świata i zatrudnia około 10 tysięcy pracowników. Grupa posiada zakłady produkcyjne we: Francji, Włoszech, Brazylii i USA.
 
Więcej informacji o firmie.
 

Udostępnij artykuł

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
< powrót

warmińsko-mazurska
specjalna strefa ekonomiczna sa

ul. Barczewskiego 1, 10 - 061 Olsztyn
tel.: +48 89 535 02 41
e-mail: wmsse@wmsse.eu

Copyright © 2016 Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA w Olsztynie
Realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.