Zezwolenie w Podstrefie Nidzica – ISOROC

Zakup oraz instalację nowoczesnej linii technologicznej do produkcji materiałów izolacyjnych określa Zezwolenie Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej podpisane 21.02.2017 r. przez Prezesa Zarządu W-M SSE S.A. – Grzegorza Smolińskiego oraz Wiceprezes Zarządu – Małgorzatę Sobieską zu Schwarzenberg. ISOROC POLSKA S.A. reprezentowali prokurenci – Jolanta Jarosińska i Kazimierz Kozera.

Inwestycja polega na zwiększeniu mocy produkcyjnych zakładu w Nidzicy i wiąże się z zainstalowaniem nowej linii produkcyjnej. W wyniku realizacji inwestycji o 130% zwiększy się wolumen obecnie produkowanych wyrobów oraz znacznie poprawią się ich parametry techniczne i fizyczne. Aktualnie eksploatowana linia technologiczna będzie w dalszym ciągu wykorzystywana, a wyprodukowane na niej wyroby przeznaczone zostaną dla mniej wymagających odbiorców. Realizacja projektu pozwoli na zwiększenie produkcji z 30 000 ton do 70 000 ton rocznie. Przewidywane koszty kwalifikowane inwestycji wynoszą co najmniej 81 000 000 zł, a zatrudnienie zwiększy się o minimum 80 nowych pracowników.

 

Przedsiębiorstwo ISOROC POLSKA S.A. powstało w 2004 roku i jest producentem najwyższej jakości ekologicznych produktów z wełny mineralnej. Wełna mineralna jako nieorganiczny produkt naturalny, otrzymywana jest w wyniku stopienia skał – bazalt/gabro i stanowi doskonałą izolację termiczno-akustyczną, a przy tym gwarantuje wysoką odporność ogniową.

ISOROC POLSKA S.A. jest producentem pełnego asortymentu wyrobów z wełny mineralnej stosowanych w budownictwie, zapewniających poprawę efektywności energetycznej i akustycznej, a także bezpieczeństwo pożarowe obiektów budowlanych. Naturalnego pochodzenia produkty ISOROC, dzięki wysokiej izolacyjności cieplnej i akustycznej, w czasie eksploatacji przyczyniają się do oszczędzania energii i stwarzania przyjaznego zdrowiu  klimatu w pomieszczeniach mieszkalnych.

 

Więcej informacji o firmie.

http://www.isoroc.pl/

Udostępnij artykuł

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
< powrót

warmińsko-mazurska
specjalna strefa ekonomiczna sa

ul. Barczewskiego 1, 10 - 061 Olsztyn
tel.: +48 89 535 02 41
e-mail: wmsse@wmsse.eu

Copyright © 2016 Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA w Olsztynie
Realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.