Zmiany w przepisach o SSE – seminarium

Jak zmieni się rzeczywistość inwestora po wejściu w życie nowych przepisów dotyczących specjalnych stref ekonomicznych to główny temat seminarium zorganizowanego przez Warmińsko-Mazurską Specjalną Strefę Ekonomiczną S.A. oraz firmę EY.

Spotkanie odbyło się 2 lutego 2018 r. w Olsztynie. Wzięli w nim udział przedstawiciele: przedsiębiorstw funkcjonujących na terenie W-M SSE, lokalnych samorządów, przedsiębiorcy zainteresowani rozpoczęciem działalności w specjalnej strefie ekonomicznej oraz pracownicy W-M SSE S.A.

Seminarium, które oficjalnie otworzył Prezes Zarządu W-M SSE S.A. – Grzegorz Smoliński, poprowadzili: Paweł Tynel – szef Zespołu Ulg i Dotacji Inwestycyjnych EY oraz Grzegorz Kokoszkiewicz – menedżer w Zespole Ulg i Dotacji Inwestycyjnych EY. Prelegenci przedstawili planowane zmiany w zakresie funkcjonowania specjalnych stref ekonomicznych w Polsce (Polska Strefa Inwestycji oraz zmiany w warunkach korzystania z ulgi podatkowej w SSE; wsparcie publiczne na działalność B+R przedsiębiorstw).

Ostatnim punktem programu seminarium była możliwość wzięcia udziału w indywidualnych konsultacjach z ekspertami. 

Relacja TVP. 

 

 

Udostępnij artykuł

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
< powrót

warmińsko-mazurska
specjalna strefa ekonomiczna sa

ul. Barczewskiego 1, 10 - 061 Olsztyn
tel.: +48 89 535 02 41
e-mail: wmsse@wmsse.eu

Copyright © 2016 Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA w Olsztynie
Realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.