108 milionów złotych zainwestują nasi przedsiębiorcy

22 października 2020 roku Zarząd Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. wydał 2 decyzje o wsparciu inwestycji.

HEINZ-GLAS Działdowo Sp. z o.o. (duży przedsiębiorca z niemieckim kapitałem) zainwestuje w Działdowie na terenie działek o powierzchni 2,9505 ha co najmniej 27 434 000 zł.
Przedmiotem planowanej inwestycji jest rozbudowa huty szkła produkującej opakowania szklane wykorzystywane w przemyśle kosmetycznym, perfumeryjnym i spożywczym (słoiki, butelki, flakony). Projekt obejmuje m.in. budowę nowej wanny szklarskiej ogrzewanej elektrycznie wraz z wysoką halą dla instalacji do wytopu szkła, jak również utworzenie oddziału do magazynowania i konfekcjonowania stłuczki szklanej.

„CONSTRACT EXPORT – IMPORT” Sp. z o.o. (duży przedsiębiorca z polskim kapitałem) zainwestuje w Grabowie (Gmina Lubawa) na terenie działek o powierzchni 12,0730 ha co najmniej 81 440 500 zł.
Przedmiotem planowanej inwestycji jest zwiększenie zdolności produkcyjnej istniejącego zakładu produkującego meble. W ramach przedsięwzięcia zaplanowano rozbudowę i modernizację istniejących obiektów oraz budowę nowych pomieszczeń produkcyjnych i magazynowych. Zakupione zostaną nowe maszyny i urządzenia oraz nowe systemy regałowe wraz z niezbędnym oprogramowaniem do obsługi gospodarki magazynowej.

HEINZ-GLAS jest rodzinną firmą, której tradycje produkcji szkła sięgają 1523 roku. Firma produkuje atrakcyjne, indywidualnie zaprojektowane flakony i słoiki ze szkła bezbarwnego, białego szkła opalowego i szkła kolorowego, barwionego wykorzystywane głównie w przemyśle perfum i kosmetyków.

„CONSTRACT EXPORT – IMPORT” Sp. z o.o. to firma rodzinna, której początki sięgają kwietnia 1998 r. Przedmiotem działalności przedsiębiorstwa jest głównie produkcja mebli skrzyniowych i elementów meblowych typu: komody, szafy, regały na rynek krajowy oraz rynki zagraniczne.

Więcej informacji o firmach:
HEINZ-GLAS Działdowo.
CONSTRACT EXPORT – IMPORT.

 

Udostępnij artykuł

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
< powrót

warmińsko-mazurska
specjalna strefa ekonomiczna sa

ul. Barczewskiego 1, 10 - 061 Olsztyn
tel.: +48 89 535 02 41
e-mail: wmsse@wmsse.eu

Copyright © 2016 Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA w Olsztynie
Realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.