Podatkowe last minute

 

 

Przedsiębiorcy chcący ulokować swoje inwestycje w Warszawie i powiatach ościennych (nowodworski, warszawski zachodni, legionowski, pruszkowski, grodziski, miński, wołomiński, piaseczyński i otwocki) od 1 stycznia 2022 r. nie będą mogli uzyskać pomocy regionalnej w tym zwolnienia z podatku dochodowego w ramach Polskiej Strefy Inwestycji.


Planując inwestycję w tych regionach, warto wykorzystać najbliższe miesiące i zabezpieczyć jeszcze przed końcem roku możliwość korzystania z pomocy na dotychczasowych zasadach. Przedsiębiorca, który otrzyma decyzję o wsparciu nowych inwestycji do końca bieżącego roku, będzie mógł skorzystać z ulgi podatkowej do 55% kosztów inwestycji.Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. wystawiła na sprzedaż działkę inwestycyjną położoną w Nowym Modlinie, w gminie Pomiechówek. To ostatnia szansa, aby zrealizować inwestycję na tym terenie z wykorzystaniem zwolnienia podatkowego.

 

Powierzchnia działki: 4,5250 ha
Nr działki: 6/104
Przeznaczenie zgodnie z PZP: tereny zabudowy usług publicznych i zabudowy usługowej, zabudowa produkcyjna, składy i magazyny, przetwarzanie energii słonecznej.

Media:
– sieć wodociągowa
– kanalizacja sanitarna
– kanalizacja deszczowa
– gaz
– sieć energetyczna w odległości 100 m
– sieć ciepłownicza w sąsiedztwie

Cena wywoławcza netto: 3 855 000 zł


Wirtualny spacer: http://panoramy.wmsse.com.pl/Szczegółowe informacje: http://www.wmsse.com.pl/sprzedaz-nieruchomosci-w-nowym-modlinie/


Zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy udzielą niezbędnych informacji w zakresie możliwości uzyskania wsparcia.

Krzysztof Gąsior, tel. 603 406 076, e-mail krzysztof.gasior@wmsse.eu

Bronisław Anfolecki, tel. 607 406 042, e-mail bronislaw.anfolecki@wmsse.eu

Udostępnij artykuł

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
< powrót

warmińsko-mazurska
specjalna strefa ekonomiczna sa

ul. Barczewskiego 1, 10 - 061 Olsztyn
tel.: +48 89 535 02 41
e-mail: wmsse@wmsse.eu

Copyright © 2016 Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA w Olsztynie
Realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.