40. DECYZJA O WSPARCIU INWESTYCJI

4 maja 2020 r. Zarząd Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej SA reprezentowany przez Prezesa – Zbigniewa Targowskiego oraz Wiceprezesa – Marcina Czyżę wydał decyzję o wsparciu inwestycji firmy MCAD Michał Kobiałka, którą odebrał Michał Kobiałka – właściciel.

Firma MCAD Michał Kobiałka (mikroprzedsiębiorstwo z polskim kapitałem) zainwestuje co najmniej 1 256 000 złotych i zatrudni minimum 2 nowych pracowników. Projekt zrealizowany zostanie w Turznicy na działce o powierzchni 2,1592 ha.

Przedsiębiorca zamierza zwiększyć swoje zdolności produkcyjne poprzez budowę nowej hali produkcyjno-magazynowej oraz wyposażenie jej w niezbędne maszyny i urządzenia (dotychczas używane i nowo zakupione). Firma nie jest w stanie zrealizować aktualnych potrzeb inwestycyjnych w obecnej lokalizacji, dlatego zdecydowano się na przeniesienie całości produkcji i realizacji inwestycji w nowej lokalizacji, w Turznicy (Gmina Ostróda).

Firma MCAD zajmuje się produkcją elementów metalowych (pojemniki, opakowania, elementy maszyn) przeznaczonych dla różnego rodzaju odbiorców (producenci mebli, przemysł motoryzacyjny, producenci maszyn i urządzeń lub samorządy). Oprócz produkcji, w ramach pełnego wykorzystania posiadanego zaplecza firma świadczy również usługi podmiotom zewnętrznym w zakresie obróbki metalu oraz usługi w zakresie doradztwa technicznego i projektowania przemysłowego. 

 

Udostępnij artykuł

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
< powrót

warmińsko-mazurska
specjalna strefa ekonomiczna sa

ul. Barczewskiego 1, 10 - 061 Olsztyn
tel.: +48 89 535 02 41
e-mail: wmsse@wmsse.eu

Copyright © 2016 Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA w Olsztynie
Realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.