BGK PARTNEREM STRATEGICZNYM W-M SSE

22 czerwca 2017 r. została przedłużona umowa o współpracy z Bankiem Gospodarstwa Krajowego (BGK), który pozostaje „Partnerem Strategicznym Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A.”

W siedzibie Banku Gospodarstwa Krajowego w Olsztynie odbyło się spotkanie, w którym wzięli udział: Prezes Zarządu Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. – Grzegorz Smoliński, Wiceprezes Zarządu – Małgorzata Sobieska zu Schwarzenberg, Dyrektor Oddziału BGK w Olsztynie – Katarzyna Siemaszko, Zastępca Dyrektora Oddziału ds. Sprzedaży – Maria Borzym oraz Starszy Inspektor Departamentu Finansowo-Organizacyjnego W-M SSE S.A. – Ewelina Sulkowska.

BGK to bank państwowy, który ma wieloletnie doświadczenie w finansowaniu, udzielaniu poręczeń i gwarancji oraz dystrybucji funduszy unijnych. Przedsiębiorcom Bank oferuje finansowanie projektów eksportowych i wsparcie ekspansji zagranicznej polskich firm, finansowanie działalności bieżącej i inwestycyjnej, udzielanie poręczeń i gwarancji oraz preferencyjnych kredytów dla początkujących przedsiębiorstw. Zachęcamy do zapoznania się z produktami i programami BGK oraz do kontaktu z przedstawicielami Banku.

Więcej informacji o BGK oraz dane kontaktowe olsztyńskiego oddziału

 

Udostępnij artykuł

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
< powrót

warmińsko-mazurska
specjalna strefa ekonomiczna sa

ul. Barczewskiego 1, 10 - 061 Olsztyn
tel.: +48 89 535 02 41
e-mail: wmsse@wmsse.eu

Copyright © 2016 Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA w Olsztynie
Realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.