Budokop-Beton sp. z o.o. rozbuduje zakład w Lidzbarku Warmińskim

21 września 2017 r. Prezes Zarządu Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. – Grzegorz Smoliński oraz Wiceprezes – Małgorzata Sobieska zu Schwarzenberg podpisali dwieście osiemnaste zezwolenie na prowadzenie działalności na terenie W-M SSE. Dokument otrzymał Prezes Budokop-Beton sp. z o.o. – Piotr Głodowski.

Budokop-Beton sp. z o.o. planuje wybudowanie w Lidzbarku Warmińskim hali produkcyjnej. W ramach inwestycji mają zostać kupione maszyny i urządzenia do produkcji elementów z betonu, kręgów betonowych oraz elementów betonowych o dużych rozmiarach do tej pory nieprodukowanych w zakładzie.

W ramach zezwolenia przedsiębiorca zadeklarował poniesienie co najmniej 2 000 000 zł nakładów inwestycyjnych, zatrudnienie nie mniej niż 2 nowych pracowników oraz utrzymanie zatrudnienia na poziomie co najmniej 18 pracowników. Inwestycja zostanie zrealizowana na nieruchomości o powierzchni 1,2263 ha.

Spółka Budokop-Beton otrzymała dwa zezwolenia na działalność w Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Na podstawie zezwolenia z 30 czerwca 2011 r. uruchomiła wytwórnię betonu i kruszyw. Spółka planowała inwestycję o nakładach co najmniej 3 600 000 zł oraz utworzenie minimum 6 nowych miejsc pracy.

Budokop istnieje od 1997 r. Podstawowym profilem działalności firmy jest budowa dróg, produkcja betonu towarowego oraz sprzedaż kruszyw.

Więcej informacji o firmie.

 

 

Udostępnij artykuł

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
< powrót

warmińsko-mazurska
specjalna strefa ekonomiczna sa

ul. Barczewskiego 1, 10 - 061 Olsztyn
tel.: +48 89 535 02 41
e-mail: wmsse@wmsse.eu

Copyright © 2016 Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA w Olsztynie
Realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.