Decyzja o wsparciu dla firmy Tomasz Malewski

7 sierpnia 2019 r. firma Tomasz Malewski otrzymała decyzję o wsparciu umożliwiającą skorzystanie z pomocy publicznej na realizację przedsięwzięcia w ramach Polskiej Strefy Inwestycji. Dokument podpisany przez Marcina Czyżę – pełniącego obowiązki Prezesa Zarządu Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. odebrał Tomasz Malewski – właściciel.

Planowana inwestycja będzie polegała na budowie hali magazynowej o powierzchni 1800 m2 oraz na zakupie maszyn niezbędnych do produkcji na większa skalę. Firma planuje również udoskonalić prace pracowników biurowych o autorski program informatyczny do obsługi produkcji i zamówień oraz o sprzęt komputerowy. Projekt ma na celu zwiększenie obecnych zdolności produkcyjnych jak i wprowadzenie nowych, dotychczas nie oferowanych produktów (między innymi wyroby kaletnicze).

W ramach inwestycji przedsiębiorstwo zainwestuje co najmniej 2 600 000 zł. Projekt zrealizowany zostanie w Barczewie na działkach o powierzchni 1,2057 ha.

Firma TOMASZ MALEWSKI rozpoczęła działalność gospodarczą w 2010 roku w Barczewie. Zajmuje się produkcją poduch do mebli ogrodowych, poduszek dekoracyjnych, legowisk dla zwierząt, materacy turystycznych oraz rehabilitacyjnych, a także materacy, poduszek i tapicerek jachtowych. Produkty firmy sprzedawane są głównie w Europie, w takich krajach jak Niemcy, Czechy, Anglia, Francja czy Holandia. 

 

Udostępnij artykuł

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
< powrót

warmińsko-mazurska
specjalna strefa ekonomiczna sa

ul. Barczewskiego 1, 10 - 061 Olsztyn
tel.: +48 89 535 02 41
e-mail: wmsse@wmsse.eu

Copyright © 2016 Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA w Olsztynie
Realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.