Doradztwo technologiczne dla firm

Centrum Innowacji i Transferu Technologii UWM w Olsztynie ogłasza drugi nabór wniosków o przeprowadzenie doradztwa technologicznego w firmie finansowanego ze środków projektu Enterprise Europe Network East Poland.

Wnioski mogą składać małe i średnie przedsiębiorstwa produkcyjne z województwa warmińsko-mazurskiego, które działają lub planują działać międzynarodowo.

Firma składająca wniosek nie ponosi żadnych kosztów – usługa finansowana jest w 100% ze środków projektu Enterprise Europe Network East Poland.

Doradztwo technologiczne wykonywane jest przez specjalistów w wybranej dziedzinie, którzy dzięki wiedzy i doświadczeniu udzielą wskazówek i rekomendacji do dalszego działania.  Obejmuje ono następujące działania:
– zidentyfikowanie potrzeb technologicznych przedsiębiorstwa,
– wskazanie technologii kluczowych dla rozwoju firmy,
– umieszczenie profilu firmy w międzynarodowej bazie danych.
                                       
Jedynym kryterium wyboru jest pierwszeństwo zgłoszeń. Oferta jest ważna do wyczerpania środków. Wnioski przyjmowane będą do 02.09.2016 r. godz. 15:00.

Szczegółowe informacje na stronie.

Udostępnij artykuł

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
< powrót

warmińsko-mazurska
specjalna strefa ekonomiczna sa

ul. Barczewskiego 1, 10 - 061 Olsztyn
tel.: +48 89 535 02 41
e-mail: wmsse@wmsse.eu

Copyright © 2016 Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA w Olsztynie
Realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.