Dramiński S.A. zbuduje nowy zakład

30 sierpnia 2019 r. kolejna firma otrzymała decyzję o wsparciu inwestycji. Dokument umożliwiający rozpoczęcie projektu, podpisany przez Marcina Czyżę – pełniącego obowiązki Prezesa Zarządu Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. odebrał Andrzej Wiktorowicz – Prezes Zarządu Dramiński S.A.

Inwestycja polega na budowie nowego zakładu produkcyjno-magazynowego z zapleczem laboratoryjnym, socjalnym i biurowym. Celem przedsięwzięcia jest zwiększenia zdolności produkcyjnych firmy. Zakład powstanie na nieruchomościach o powierzchni 2,1956 ha w Sząbruku, Gmina Gietrzwałd. W ramach projektu przedsiębiorstwo zainwestuje co najmniej 8 400 000 złotych.

Firma Dramiński S.A. to średnie przedsiębiorstwo z polskim kapitałem. Jest to uznany producent wysokiej jakości zaawansowanych technologicznie urządzeń elektronicznych dla profesjonalistów z sektora rolniczego i hodowlanego, weterynaryjnego oraz medycyny ludzkiej. Od 1987 roku firma produkuje specjalistyczne urządzenia przeznaczone dla rolnictwa, hodowli oraz weterynarii.

Podstawowymi produktami firmy Dramiński S.A. są ultrasonografy wykorzystywane w diagnostyce weterynaryjnej i w medycynie ludzkiej, wilgotnościomierze, termometry i ph-metry, wykrywacze rui, testery ciąży. Około 75% produkcji skierowana jest na eksport.

Więcej informacji o firmie.

 

Udostępnij artykuł

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
< powrót

warmińsko-mazurska
specjalna strefa ekonomiczna sa

ul. Barczewskiego 1, 10 - 061 Olsztyn
tel.: +48 89 535 02 41
e-mail: wmsse@wmsse.eu

Copyright © 2016 Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA w Olsztynie
Realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.