Druga najbardziej innowacyjna firma biotechnologiczna w Europie

Przemysł biotechnologiczny jest uważany za jeden z najważniejszych i najszybciej rozwijających się sektorów gospodarki wysokich technologii. Svanvid Sp. z o.o.  – firma biotechnologiczna, która posiada Zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej została uznana za  drugą najbardziej innowacyjną firmę biotechnologiczną w Europie, co ogłosił Komisarz ds. Badań i Rozwoju w Parlamencie Europejskim w Brukseli.

 

Svanvid Sp. z o. o. od lat zajmuje się produkcją aktywnych i naturalnych surowców, które znajdują zastosowanie w branży farmaceutycznej oraz kosmetycznej. W wyniku zaawansowanych i wieloletnich badań firma opracowała kilkadziesiąt metod produkcji ultraczystych, naturalnych i innowacyjnych produktów. Za te osiągnięcia Svanvid Sp. z o. o. zdobyła w 2015 roku prestiżową nagrodę „EuropaBio Most innovative European Biotech SME Award 2015”.

 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Udostępnij artykuł

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
< powrót

warmińsko-mazurska
specjalna strefa ekonomiczna sa

ul. Barczewskiego 1, 10 - 061 Olsztyn
tel.: +48 89 535 02 41
e-mail: wmsse@wmsse.eu

Copyright © 2016 Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA w Olsztynie
Realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.