Drugie zezwolenie Bruss Polska sp. z o.o. w 2018 r.

26.06.2018 r. Zarząd Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej SA: Grzegorz Smoliński – Prezes oraz Małgorzata Sobieska zu Schwarzenberg – Wiceprezes wydał dziesiąte zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej w 2018 r. Dokument został wręczony Pełnomocnikowi Bruss Polska sp. z o.o. – Małgorzacie Rentflejsz.

Deklarowane w zezwoleniu przedsięwzięcie zakłada rozbudowę istniejącego przedsiębiorstwa. Zostaną kupione dwie kompletne linie produkcyjne komponentów wykorzystywanych w silnikach samochodowych najnowszej generacji. 

W ramach inwestycji przedsiębiorstwo planuje poniesienie nakładów inwestycyjnych w wysokości co najmniej 40 000 000 zł oraz zatrudnienie minimum 10 nowych pracowników i utrzymanie 380 miejsc pracy. Projekt będzie realizowany w Mrągowie na nieruchomości o powierzchni 2,5799 ha.

W marcu 2018 r. Bruss Polska sp. z o.o. otrzymała „zielone światło” na realizację inwestycji polegającej na rozbudowie hali produkcyjno-magazynowej, budowie nowych pomieszczeń laboratorium oraz pomieszczeń biurowych i socjalnych.

O szczegółach poprzedniego projektu można przeczytać na naszej stronie internetowej.
Rozbudowa zakładu Bruss w Mrągowie.

Więcej informacji o Bruss Polska sp. z o.o.

 

Udostępnij artykuł

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
< powrót

warmińsko-mazurska
specjalna strefa ekonomiczna sa

ul. Barczewskiego 1, 10 - 061 Olsztyn
tel.: +48 89 535 02 41
e-mail: wmsse@wmsse.eu

Copyright © 2016 Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA w Olsztynie
Realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.