Dwudziestolecie Philips w Kętrzynie

Philips Lighting Poland Sp. z o.o. Oddział w Kętrzynie, firma działająca na terenie Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, 9 września obchodziła dwudziestolecie obecności w Kętrzynie. Oficjalna część uroczyści była okazją do zaprezentowania historii prywatyzacji dawnego kętrzyńskiego Polam-Farel i przypomnienia faktów związanych z rozwojem przedsiębiorstwa.
W uroczystościach związanych z jubileuszem firmy udział wzięli m.in.: Posłowie na Sejm RP: Iwona Arent i Jerzy Małecki, Wojewoda Warmińsko-Mazurski – Artur Chojecki, Prezes Zarządu Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. – Grzegorz Smoliński, Ryszard Niedziółka – Starosta Kętrzyński (były Prezes Oddziału Philips Lighting w Kętrzynie), Andrzej Malicki – Prezes Oddziału Philips Lighting w Kętrzynie, Dariusz Rudnik – Wojewódzki Komendant OHP, Marcin Kuchciński – Członek Zarządu Województwa, Grzegorz Prokop – Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Kętrzynie.

 

Udostępnij artykuł

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
< powrót

warmińsko-mazurska
specjalna strefa ekonomiczna sa

ul. Barczewskiego 1, 10 - 061 Olsztyn
tel.: +48 89 535 02 41
e-mail: wmsse@wmsse.eu

Copyright © 2016 Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA w Olsztynie
Realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.