Fabryka Narzędzi FANAR SA ze wsparciem strefowym

14 marca 2019 r. Prezes Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej SA – Grzegorz Smoliński podpisał decyzję o wsparciu inwestycji, którą odebrał Prezes Zarządu Fabryki Narzędzi FANAR SA – Marcin Kołodziej.

Projekt inwestycyjny zakłada m.in.: budowę hali produkcyjnej o powierzchni około 1900 m2 oraz zakup nowoczesnych, zautomatyzowanych maszyn. Realizacja przedsięwzięcia pozwoli na dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa oraz rozszerzenie posiadanej oferty produktowej.

W ramach projektu Fabryka Narzędzi FANAR SA zainwestuje co najmniej 22 350 000 zł i zatrudni minimum 3 nowych pracowników. Projekt inwestycyjny zrealizowany zostanie na działce o powierzchni 2,1470 ha w Ciechanowie.

Istniejąca od 1966 r. Fabryka Narzędzi FANAR SA jest wiodącym producentem narzędzi skrawających do obróbki metali. Firma stawia na nowoczesne rozwiązania, wysoką jakość i ciągły rozwój oraz posiada wiedzę i doświadczenie, które wsparte najnowszą technologią i nowoczesnym parkiem maszynowym pozwala zaoferować produkty spełniające najwyższe wymagania jakościowe. Fabryka Narzędzi FANAR SA współpracuje z największymi światowymi producentami z branż: samochodowej, lotniczej, medycznej, AGD i innych. 30% produkcji firmy przeznaczona jest na eksport. Głównymi odbiorcami są kontrahenci z Europy oraz Azji.

Więcej informacji o firmie.

Udostępnij artykuł

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
< powrót

warmińsko-mazurska
specjalna strefa ekonomiczna sa

ul. Barczewskiego 1, 10 - 061 Olsztyn
tel.: +48 89 535 02 41
e-mail: wmsse@wmsse.eu

Copyright © 2016 Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA w Olsztynie
Realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.