HEINZ-PLASTICS POLSKA INWESTUJE W DZIAŁDOWIE

3 czerwca 2019 r. Zarząd Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej SA: Grzegorz Smoliński – Prezes oraz Marcin Czyża – Wiceprezes podpisał decyzję o wsparciu inwestycji w Działdowie. W imieniu Heinz-Plastics Polska sp. z o.o. dokument odebrali: Bartosz Stentoft – Prezes Zarządu oraz Zbigniew Nowak – Członek Zarządu.

Projekt inwestycyjny zakłada rozbudowę zakładu, stworzenie nowoczesnego warsztatu narzędziowego oraz zakup i wdrożenie technologii umożliwiającej dekorowanie metodą metalizacji opakowań i zamknięć kosmetycznych wyprodukowanych z tworzyw sztucznych.

W ramach inwestycji Heinz-Plastics Polska sp. z o.o. zainwestuje co najmniej 19 000 000 zł. Projekt zrealizowany zostanie w Działdowie na działkach o powierzchni 2,3375 ha.

Heinz-Plastics Polska sp. z o.o. powstała w 1998 r. i jest producentem wysokiej jakości opakowań do kosmetyków, perfum i wód toaletowych. Firma realizuje indywidualne projekty klientów, jak również oferuje opakowania standardowe. W skład oferty wchodzą nasadki do butelek perfumeryjnych z Surlynu (tworzywo – jonomer etylenu) oraz z innych surowców, nakrętki do słoiczków i butelek, zamknięcia flip-top, butelki z PET oraz opakowania roll-on. Przedsiębiorstwo należy do Heinz-Glas Group, znanego dostawcy wykorzystywanych w perfumerii oraz kosmetyce opakowań ze szkła.

Więcej informacji o firmie.

 

Udostępnij artykuł

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
< powrót

warmińsko-mazurska
specjalna strefa ekonomiczna sa

ul. Barczewskiego 1, 10 - 061 Olsztyn
tel.: +48 89 535 02 41
e-mail: wmsse@wmsse.eu

Copyright © 2016 Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA w Olsztynie
Realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.