Inauguracja Programu Laboratorium 2017/2018

Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. wspólnie z Warmińsko-Mazurskim Kuratorem Oświaty oraz Alnea sp. z o.o. zapraszają na inaugurację Programu Wspomagania Uczniów w Wyborze Zawodu „Laboratorium” 2017/2018.

Spotkanie odbędzie się 23 października br. o 10.00 w sali 160 Warmińsko-Mazurskiego Urzędu Wojewódzkiego w Olsztynie.

Głównym celem Programu jest umożliwienie młodzieży poznania naturalnego środowiska pracy poprzez wizyty w zakładach pracy, a tym samym nabycie wiedzy o różnych zawodach.

Przedsiębiorstwa, szkoły oraz samorządy terytorialne, które chcą aktywnie wspierać uczniów w wyborze dalszej ścieżki kształcenia lub zawodu oraz dostosowywać szkolnictwo do potrzeb regionalnej gospodarki mogą dołączyć do projektu. Prosimy o podpisanie i odesłanie do Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. deklaracji o przystąpieniu do Programu, która jest do pobrania w zakładce „Dokumenty”.

Więcej informacji znajduje się na naszej stronie internetowej (menu „Pozostałe”, zakładka „Program Laboratorium 2017/2018”).

Treść zaproszenia.

Udostępnij artykuł

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
< powrót

warmińsko-mazurska
specjalna strefa ekonomiczna sa

ul. Barczewskiego 1, 10 - 061 Olsztyn
tel.: +48 89 535 02 41
e-mail: wmsse@wmsse.eu

Copyright © 2016 Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA w Olsztynie
Realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.