Inwestycja w Gronowie Górnym

31 lipca 2020 r. Sławomir Mohr – właściciel Firmy Handlowo Usługowej „S&S PROJEKT” odebrał decyzję o wsparciu inwestycji z rąk Zbigniewa Targowskiego – Prezesa Zarządu Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej SA. Dokument umożliwia skorzystanie z pomocy publicznej na realizację przedsięwzięcia w ramach Polskiej Strefy Inwestycji w postaci zwolnienia z podatku dochodowego.

W ramach inwestycji Firma Handlowo Usługowa „S&S Projekt” zainwestuje co najmniej 2 723 825 zł. Projekt zrealizowany zostanie na działkach o powierzchni 1,2090 ha.

Firma planuje rozbudowę obecnej działalności w Gronowie Górnym, gdzie mieści się aktualnie zakład meblarski. Modernizacja zakładu polegać będzie w szczególności na budowie hali produkcyjnej oraz rozbudowie infrastruktury technicznej. W zakładzie planowane jest doposażenie działów w dodatkowe maszyny i urządzenia oraz zakup nowoczesnej linii lakierniczej, w skład której wchodzi robot lakierniczy.

Firma Handlowo Usługowa „S&S Projekt” to przedsiębiorstwo rodzinne z wieloletnim doświadczeniem w branży. Od początku działalności stara się sprostać oczekiwaniom klientów, dopasowując się do wymagań rynku poprzez wprowadzanie nowego wzornictwa i usług. Firma jest wiodącym producentem frontów lakierowanych w regionie, a wyroby trafiają do odbiorców na obszarze niemal całego kraju, wielu krajów Unii Europejskiej oraz na rynki wschodnie. Zakład realizuje zarówno zlecenia seryjne jak i indywidualne. 

Więcej informacji o firmie.

Udostępnij artykuł

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
< powrót

warmińsko-mazurska
specjalna strefa ekonomiczna sa

ul. Barczewskiego 1, 10 - 061 Olsztyn
tel.: +48 89 535 02 41
e-mail: wmsse@wmsse.eu

Copyright © 2016 Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA w Olsztynie
Realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.