kolejna decyzja o wsparciu inwestycji

20 września 2019 roku miało miejsce oficjalne wręczenie decyzji o wsparciu inwestycji Przedsiębiorstwa Produkcyjno – Handlowego JAR sp. z o.o. Dokument z rąk Prezesa Zarządu Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej SA – Zbigniewa Targowskiego oraz Wiceprezesa – Marcina Czyży odebrał Andrzej Jankowski – Prezes Zarządu.

W ramach inwestycji, firma zaplanowała budowę hali i komory suszarniczej oraz zakup specjalistycznych maszyn i urządzeń. Realizacja przedsięwzięcia pozwoli na dalszy rozwój przedsiębiorstwa, umocnienie pozycji firmy na rynku krajowym i europejskim oraz zwiększenie konkurencyjności na rynku opakowań drewnianych.

JAR sp. z o.o. zainwestuje co najmniej 4 288 000 złotych i zatrudni minimum 2 nowych pracowników. Projekt zrealizowany zostanie w Lesku, gmina Olecko na działkach o powierzchni 11,8300 ha.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe JAR sp. z o.o. to mała firma z polskim kapitałem działająca od 01.01.1992 roku. Spółka zajmuje się produkcją nietypowych opakowań z drewna (m.in. palety, blaty, skrzynie). Przeważająca część produkcji jest sprzedawana do krajów UE. Głównymi odbiorcami są Niemcy, Holandia, Polska.  

 

Udostępnij artykuł

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
< powrót

warmińsko-mazurska
specjalna strefa ekonomiczna sa

ul. Barczewskiego 1, 10 - 061 Olsztyn
tel.: +48 89 535 02 41
e-mail: wmsse@wmsse.eu

Copyright © 2016 Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA w Olsztynie
Realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.