KOLEJNA FIRMA W POLSKIEJ STREFIE INWESTYCJI

29 kwietnia 2020 roku firma JTW Chodkowski Jacek otrzymała decyzję o wsparciu rozbudowy zakładu w Mrągowie. Dokument podpisany przez Zarząd Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej SA reprezentowany przez Prezesa – Zbigniewa Targowskiego oraz Wiceprezesa – Marcina Czyżę odebrali Jacek Chodkowski – właściciel oraz Wojciech Chodkowski – prokurent.

W ramach inwestycji zaplanowany został zakup maszyny pozwalającej na zwiększenie możliwości produkcyjnych oraz pracę zakładu w sposób zautomatyzowany, szybki i ograniczający straty. Przedsiębiorstwo zamierza również rozbudować istniejący budynek o dodatkową przestrzeń magazynowo-załadunkową.

Firma JTW Chodkowski Jacek (małej wielkości przedsiębiorstwo z polskim kapitałem) zainwestuje co najmniej 2 598 000 złotych i zatrudni minimum 2 nowych pracowników. Projekt zrealizowany zostanie w Mrągowie na działce o powierzchni 0, 5385ha.

Przedsiębiorstwo JTW Chodkowski Jacek zajmuje się produkcją gilz papierosowych oraz sprzedażą hurtową niewyspecjalizowanej żywności, napojów i wyrobów tytoniowych. Na dzień dzisiejszy przedsiębiorstwo posiada budynek produkcyjno-magazynowy z częścią biurową oraz niezbędne maszyny. Produkty JTW Chodkowski Jacek cieszą się dużym zainteresowaniem na rynku zagranicznym, stąd też są eksportowane do wielu krajów Europy, a także poza nią.

 

Udostępnij artykuł

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
< powrót

warmińsko-mazurska
specjalna strefa ekonomiczna sa

ul. Barczewskiego 1, 10 - 061 Olsztyn
tel.: +48 89 535 02 41
e-mail: wmsse@wmsse.eu

Copyright © 2016 Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA w Olsztynie
Realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.