Kolejne 2 decyzje wydane

27 sierpnia 2020 r. Zarząd Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. wydał 2 decyzje o wsparciu inwestycji. Dokumenty z rąk Zbigniewa Targowskiego – Prezesa Zarządu Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. oraz Grzegorza Kłoczko – Wiceprezesa Zarządu W-M SSE S.A. odebrali: Krzysztof Radzewicz – Członek Zarządu i Jarosław Piskorz – Prokurent (firma Accoya Sp. z o.o.) oraz Maciej Remuszko – Prezes Zarządu (firma Tartak Napiwoda Sp. z o.o.).

Accoya Sp. z o.o. (mikroprzedsiębiorca z polskim kapitałem) zainwestuje w Giżycku na terenie działki o powierzchni 0,4524 ha co najmniej 4 389 048,90 zł.
Przedmiotem planowanej inwestycji jest utworzenie nowego zakładu zajmującego się produkcją mebli, a także projektowaniem i produkcja domków campingowych i budynków małej architektury ogrodowej (garaże, domki sypialniane, budynki gospodarcze). W ramach inwestycji zakupiona zostanie nieruchomość gruntowa o powierzchni 0,4524 ha, wybudowana zostanie hala produkcyjna o powierzchni użytkowej ok. 1000 m² z zapleczem socjalno-biurowym oraz zakupione zostaną niezbędne maszyny i urządzenia.

Tartak Napiwoda Sp. z o.o. (średni przedsiębiorca z polskim kapitałem) zainwestuje w Napiwodzie (powiat nidzicki) na terenie działek o powierzchni 8,8510 ha co najmniej 16 120 000 zł.
Przedmiotem planowanej inwestycji jest rozbudowa zakładu przetwórstwa drewna w celu zwiększenia jego zdolności produkcyjnych. Na realizację inwestycji składają się trzy zasadnicze działania: zakup linii wstępnej obróbki surowca, budowa hali stolarni oraz zakup maszyn do jej wyposażenia, budowa hali przetarcia i zakup maszyn do jej wyposażenia i obsługi.
Podstawowym przedmiotem działalności Spółki jest produkcja wyrobów tartacznych sprzedawanych bezpośrednio do fabryk w Polsce i na Świecie oraz produkcja wyrobów tartacznych na potrzeby stolarskie, ciesielskie oraz dla budownictwa, jak również opakowań drewnianych. 

 

Udostępnij artykuł

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
< powrót

warmińsko-mazurska
specjalna strefa ekonomiczna sa

ul. Barczewskiego 1, 10 - 061 Olsztyn
tel.: +48 89 535 02 41
e-mail: wmsse@wmsse.eu

Copyright © 2016 Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA w Olsztynie
Realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.