Kolejny inwestor zainteresowany Strefą

Prezes Zarządu Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. – Grzegorz Smoliński oraz Dyrektor Departamentu Infrastruktury Strefy – Krzysztof Gąsior spotkali się w siedzibie Spółki z Prezesem Zarządu Alnea Sp. z o.o. – Krzysztofem Kamińskim i Dyrektorem Technicznym Alnea Sp. z o.o. – Stanisławem Kamińskim.

Alnea Sp. z o. o. specjalizuje się w projektowaniu i produkcji maszyn i urządzeń, a zakład produkcyjny działa na terenie Gminy Stawiguda. Firma uzyskała informację o planowanym włączeniu w obszar Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej gruntów położonych w Gminie Stawiguda, dlatego chciała zapoznać się z preferencyjnymi warunkami jakie daje prowadzenie działalności gospodarczej w Strefie.

Prezes Zarządu Spółki – Grzegorz Smoliński przekonywał, że pieniądze zaoszczędzone w wyniku zwolnienia firmy z podatku dochodowego (nawet do 70% wartości inwestycji) można przeznaczyć na inwestycję w dalszy rozwój przedsiębiorstwa oraz wyraził nadzieję, że kolejną inwestycję Alnea Sp. z o. o. zlokalizuje na terenie W-M SSE.

Dzisiejsze spotkanie jest kolejnym dowodem na to, że działania podjęte w ostatnim czasie, polegające na intensyfikacji działań informacyjnych i promocyjnych Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej przynoszą wymierny efekt.

 

Udostępnij artykuł

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
< powrót

warmińsko-mazurska
specjalna strefa ekonomiczna sa

ul. Barczewskiego 1, 10 - 061 Olsztyn
tel.: +48 89 535 02 41
e-mail: wmsse@wmsse.eu

Copyright © 2016 Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA w Olsztynie
Realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.