Konferencja o zatrudnianiu cudzoziemców

Warmińsko-Mazurski Urząd Wojewódzki zaprasza na konferencję Współczesne wyzwania rynku pracy – zatrudnianie cudzoziemców. Konferencja odbędzie się 17 czerwca 2019 r. w olsztyńskiej siedzibie urzędu przy Al. J. Piłsudskiego 7/9 w sali nr 52.
Wydarzenie dedykowane jest podmiotom prowadzącym działalność gospodarczą na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Celem spotkania jest przybliżenie uczestnikom tematyki dotyczącej zasad zatrudniania cudzoziemców na terytorium Polski.
Organizator do współpracy zaprosił Wojewódzki Urząd Pracy, Urząd Pracy Powiatu Olsztyńskiego, Miejski Urząd Pracy w Olsztynie, Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej oraz Okręgowy Inspektorat Pracy w Olsztynie.
Potwierdzenie udziału należy przesłać do 31.05.2019 r. na adresy e-maila: agnieszka.wilkowska-klocek@uw.olsztyn.pl lub monika.sokolowska@uw.olsztyn.pl .
Jednocześnie informujemy, że na powyższe adresy e-mail można zgłaszać zagadnienia, które chcieliby Państwo, aby zostały omówione podczas konferencji.

Program.

Udostępnij artykuł

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
< powrót

warmińsko-mazurska
specjalna strefa ekonomiczna sa

ul. Barczewskiego 1, 10 - 061 Olsztyn
tel.: +48 89 535 02 41
e-mail: wmsse@wmsse.eu

Copyright © 2016 Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA w Olsztynie
Realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.