Konferencja Specjalnych Stref Ekonomicznych

2 czerwca 2016 roku w Krakowskim Parku Technologicznym miało miejsce spotkanie przedstawicieli Specjalnych Stref Ekonomicznych w Polsce, w którym wzięli udział Prezes Zarządu Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. – Grzegorz Smoliński oraz Eliza Nel Jurkianiec – Zastępca Dyrektora Departamentu Finansowo-Organizacyjnego. Wydarzenie to było okazją do rozmów na temat przyszłości stref w kontekście wyzwań gospodarczych najbliższych lat oraz okazją do poznania się  i wymiany doświadczeń związanych z bieżącą współpracą z przedsiębiorcami.

Na koniec spotkania, uczestnicy zostali zaproszeni do zwiedzenia nowej siedziby Krakowskiego Parku Technologicznego, gdzie znajduje się m.in. laboratorium multimedialne (jego podstawową funkcją jest produkcja i postprodukcja filmów, gier, reklam, realizacja efektów audiowizualnych z wykorzystaniem specjalistycznego oprogramowania i sprzętu filmowego) oraz showroom (miejsce gdzie jest możliwość ekspozycji produktów w nowoczesnych gablotach, prezentacji na dużych, niestandardowych ekranach – pokaz na 3 ścianach pomieszczenia oraz dotykowy stół, pokaz materiału na ścianie wizyjnej, czy też zastosowanie monitorów dotykowych).

 

Udostępnij artykuł

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
< powrót

warmińsko-mazurska
specjalna strefa ekonomiczna sa

ul. Barczewskiego 1, 10 - 061 Olsztyn
tel.: +48 89 535 02 41
e-mail: wmsse@wmsse.eu

Copyright © 2016 Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA w Olsztynie
Realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.