Kontynuacja Programu Laboratorium w 2017 r.

Młodzież z Publicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II w Świątkach odwiedziła Olsztyńskie Zakłady Graficzne S.A. Była to pierwsza wizyta w 2017 roku, podczas której uczestnicy mogli poznać charakter pracy zawodów takich jak drukarz oraz introligator.

Program Laboratorium, realizowany przez Warmińsko – Mazurską Specjalną Strefę Ekonomiczną S.A., Warmińsko – Mazurskie Kuratorium Oświaty w Olsztynie i przedsiębiorstwo ALNEA Sp. z o.o., jest kontynuowany po krótkiej świątecznej przerwie. W najbliższym czasie zaplanowanych jest kilkadziesiąt wizyt młodzieży w różnych przedsiębiorstwach.

 

Olsztyńskie Zakłady Graficzne S.A. są jedną z największych i najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku poligraficznym. Dzięki 70-letniemu doświadczeniu popartego pracą całych pokoleń drukarzy i wysoką jakością produktów, firma zbudowała silną pozycję w branży poligraficznej, również na rynkach zagranicznych. W strukturze produkcji OZGraf S.A. dominują książki w oprawie złożonej szytej i bezszwowej, albumy, wydawnictwa encyklopedyczne i podręczniki szkolne. W ofercie firmy znajdują się ponadto różnego rodzaju druki, takie jak: magazyny, foldery reklamowe, plakaty, kalendarze, ulotki i inne. Od grudnia 2010 roku, w drodze prywatyzacji drukarnia weszła w skład Grupy Kapitałowej Kompap S.A.

Więcej informacji o firmie.

 

 

Udostępnij artykuł

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
< powrót

warmińsko-mazurska
specjalna strefa ekonomiczna sa

ul. Barczewskiego 1, 10 - 061 Olsztyn
tel.: +48 89 535 02 41
e-mail: wmsse@wmsse.eu

Copyright © 2016 Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA w Olsztynie
Realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.