Lupus Fabryka Mebli z decyzją o wsparciu inwestycji w Elblągu

26 kwietnia 2019 r. Grzegorz Smoliński – Prezes Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej SA podpisał decyzję o wsparciu inwestycji firmy Lupus Fabryka Mebli sp. z o.o. Dokument odebrał Maciej Macijewicz – Prokurent.

Przedsięwzięcie zakłada inwestycje w maszyny i urządzenia, budowę pomieszczeń magazynowych, ulepszenie istniejącej oraz budowę nowej infrastruktury w celu powiększenia zdolności produkcyjnych.

W ramach inwestycji Lupus Fabryka Mebli zainwestuje co najmniej 6 218 000 zł. Projekt zrealizowany zostanie w Elblągu na działkach o powierzchni 1,1477 ha.

Firma powstała w 1990 r. w Elblągu, a w 1993 r. rozpoczęła działalność w branży meblarskiej. Lupus Fabryka Mebli sp. z o.o. od 2014 r. koncentruje się na produkcji mebli kuchennych, łazienkowych i pokojowych. Spółka obsługuje sieci sprzedaży mebli, sieci DIY (zrób to sam), grupy zakupowe, hurtownie meblowe, a jej produkty sprzedawane są w Polsce, kilkunastu państwach Europy oraz w USA i Kanadzie.

Więcej informacji o firmie.

 

Udostępnij artykuł

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
< powrót

warmińsko-mazurska
specjalna strefa ekonomiczna sa

ul. Barczewskiego 1, 10 - 061 Olsztyn
tel.: +48 89 535 02 41
e-mail: wmsse@wmsse.eu

Copyright © 2016 Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA w Olsztynie
Realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.