MIP Piotr Żuk z decyzją o wsparciu inwestycji w Pasłęku

14 marca 2019 r. firma MIP Piotr Żuk otrzymała decyzję o wsparciu inwestycji. Zgodę na realizację przedsięwzięcia podpisaną przez Grzegorza Smolińskiego – Prezesa Zarządu Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej SA odebrał Piotr Żuk – Właściciel przedsiębiorstwa.

W ramach przedsięwzięcia MIP Piotr Żuk zainwestuje co najmniej 1 000 000 zł i zatrudni minimum 2 nowych pracowników. Projekt inwestycyjny zrealizowany zostanie na działce o powierzchni 0,3315 ha w Pasłęku.

Planowana inwestycja dotyczy zakupu gruntu wraz z halą produkcyjną, a także wyposażenia zakładu w niezbędne maszyny i urządzenia. Głównym efektem projektu będzie zwiększenie możliwości produkcyjnych firmy.

MIP Piotr Żuk jest dostawcą usług w branży mechanicznej dla przemysłu. Zajmuje się projektowaniem, wytwarzaniem i montażem urządzeń, konstrukcji, zbiorników, rurociągów oraz innego wyposażenia stosowanego głównie w przemyśle: spożywczym, farmaceutycznym, rafineryjnym oraz papierniczym. Przedsiębiorstwo działa na terenie Polski oraz Europy. 

Więcej informacji o firmie.

 

Udostępnij artykuł

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
< powrót

warmińsko-mazurska
specjalna strefa ekonomiczna sa

ul. Barczewskiego 1, 10 - 061 Olsztyn
tel.: +48 89 535 02 41
e-mail: wmsse@wmsse.eu

Copyright © 2016 Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA w Olsztynie
Realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.