Nasz region

Dlaczego warto u nas inwestować? 

Nowoczesność i ekologia

Na terenie Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej funkcjonują firmy korzystające z najnowocześniejszych technologii produkcji, dzięki czemu ich działalność nie jest uciążliwa dla środowiska naturalnego.

Mamy tu do czynienia ze zjawiskiem zrównoważonego rozwoju, polegającym na racjonalnym wykorzystaniu zasobów naturalnych bez nadmiernego skażenia środowiska i rozwojem nieuciążliwego przemysłu z zastosowaniem nowoczesnych technologii proekologicznych. Polskie normy w zakresie ochrony środowiska często wielokrotnie przewyższają normy obowiązujące w innych Unii Europejskiej co daje pełną gwarancję ochrony środowiska naturalnego. 

Oni nam zaufali.

Warmia i Mazury to nie tylko piękna przyroda i zabytki, ale także miejsce inwestycji takich światowych gigantów jak LG czy Michelin. Bogate zasoby surowca i wieloletnie tradycje w obróbce drewna sprawiły, że nasz region stał się zagłębiem meblowym kraju. Funkcjonuje szereg firm rodzimego pochodzenia, które z powodzeniem eksportują swoje wyroby na rynki całego świata. W ostatnim czasie swoją fabrykę uruchomiła w naszym województwie także IKEA. 

Udostępnij artykuł

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
< powrót

warmińsko-mazurska
specjalna strefa ekonomiczna sa

ul. Barczewskiego 1, 10 - 061 Olsztyn
tel.: +48 89 535 02 41
e-mail: wmsse@wmsse.eu

Copyright © 2016 Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA w Olsztynie
Realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.