Nowa inwestycja w Działdowie

2 grudnia 2019 roku miało miejsce oficjalne wręczenie decyzji o wsparciu inwestycji firmie KAJ Spółka z o.o. Dokument z rąk Prezesa Zarządu Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej SA – Zbigniewa Targowskiego oraz Wiceprezesa – Marcina Czyży odebrał Andrzej Janowski – Wiceprezes Zarządu.

Planowane przedsięwzięcie polega na rozbudowie istniejącego zakładu produkcyjnego w Działdowie. W ramach inwestycji planowane są m.in.: zakup nowych maszyn, powiększenie powierzchni produkcyjnej i magazynowej, zmiana organizacji produkcji. Efektem przedsięwzięcia będzie zwiększenie mocy produkcyjnych zakładu.

KAJ Spółka z o.o. zainwestuje co najmniej 11 200 000 złotych i zatrudni minimum 5 nowych pracowników. Projekt zrealizowany zostanie w Działdowie na działkach o powierzchni 1,3643 ha.

Przedsiębiorstwo KAJ Spółka z o.o. to duża firma z polsko-kanadyjskim kapitałem działająca od 2003 roku. Spółka specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości opakowań z tworzyw sztucznych dla przemysłu kosmetycznego oraz farmaceutycznego. Sztandarowym asortymentem są opakowania typu „roll on” produkowane w technologii wtrysku z rozdmuchem. Ponadto firma produkuje elementy z tworzyw sztucznych dla potrzeb budownictwa oraz maszyny i urządzenia do obróbki gumy i tworzyw sztucznych. Poza Polską, firma jest obecna na różnych rynkach Unii Europejskiej, Federacji Rosyjskiej, Bałkanów oraz Bliskiego Wschodu.

Więcej informacji.

 

Udostępnij artykuł

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
< powrót

warmińsko-mazurska
specjalna strefa ekonomiczna sa

ul. Barczewskiego 1, 10 - 061 Olsztyn
tel.: +48 89 535 02 41
e-mail: wmsse@wmsse.eu

Copyright © 2016 Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA w Olsztynie
Realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.