Nowy zakład produkcyjny w Barcikowie

GATRA POLSKA spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa dołączyła do grona inwestorów Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. Firma zamierza wybudować nowy zakład produkcyjny w Barcikowie, w którym wytwarzane będą protektory (kątowniki) tekturowe wykorzystywane przede wszystkim do zabezpieczania towarów przewożonych na paletach.
Wielkość zaplanowanej inwestycji to ponad 13 milionów złotych. W wyniku realizacji projektu Przedsiębiorca uzyska w pełni wyposażoną (kilkakrotnie większą od aktualnie użytkowanej) powierzchnię produkcyjną oraz niezbędne zaplecze, dzięki którym możliwy będzie dalszy rozwój przedsiębiorstwa.

GATRA POLSKA spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa od wielu lat specjalizuje się w oferowaniu produktów, które mają zapewnić bezpieczeństwo przewożonych towarów. W ostatnich latach, w szczególności latach 2015-2016 firma stale powiększa liczbę klientów, praktycznie co miesiąc pozyskując nowych. Firmę wyróżnia na rynku nastawienie na rozwój, innowacje i stała praca nad doskonaleniem zarówno technologii produkcji jak i samych produktów.

Więcej informacji o inwestorze.

Udostępnij artykuł

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
< powrót

warmińsko-mazurska
specjalna strefa ekonomiczna sa

ul. Barczewskiego 1, 10 - 061 Olsztyn
tel.: +48 89 535 02 41
e-mail: wmsse@wmsse.eu

Copyright © 2016 Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA w Olsztynie
Realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.