O inwestycjach gospodarczych w Piszu

16 marca 2017 r. w Piskim Domu Kultury odbyło się spotkanie z cyklu „Rozmowy o Polsce”. Poświęcone zostało działalności Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej obejmującej obszar 1390,7 ha gruntów przeznaczonych pod inwestycje gospodarcze.
Gośćmi Jerzego Małeckiego – Posła na Sejm RP byli: Grzegorz Smoliński – Prezes Zarządu Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Olsztynie oraz Krzysztof Gąsior – Dyrektor Departamentu Infrastruktury Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Olsztynie.
Podczas spotkania przedstawiono m.in. korzyści płynące z funkcjonowania Strefy. Obok dobrego uzbrojenia, korzystnego położenia i możliwości szerokiego wyboru nieruchomości jest to przede wszystkim pomoc publiczna udzielana inwestorom. Poruszono także tematy lokalne związane z funkcjonowaniem podstrefy Pisz. W dyskusji nie zabrakło pytań ze strony samorządowców i mieszkańców.
Dziękuję wszystkim uczestnikom za przybycie, szczególnie dziękuję za obecność lokalnym przedsiębiorcom – mówi Jerzy Małecki – Uważam, że było to kolejne merytoryczne i ciekawe spotkanie z cyklu „Rozmowy o Polsce”.
 
Tekst i zdjęcia: Dawid Listowski.

 

Udostępnij artykuł

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
< powrót

warmińsko-mazurska
specjalna strefa ekonomiczna sa

ul. Barczewskiego 1, 10 - 061 Olsztyn
tel.: +48 89 535 02 41
e-mail: wmsse@wmsse.eu

Copyright © 2016 Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA w Olsztynie
Realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.