Przejdź do treści strony

NOWY ZAKŁAD PRODUKCYJNY W BARCIKOWIE

GATRA POLSKA spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa dołączyła do grona inwestorów Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. Firma zamierza wybudować nowy zakład produkcyjny w Barcikowie, w którym wytwarzane będą protektory (kątowniki) tekturowe wykorzystywane przede wszystkim do zabezpieczania towarów przewożonych na paletach.
Wielkość zaplanowanej inwestycji to ponad 13 milionów złotych. W wyniku realizacji projektu Przedsiębiorca uzyska w pełni wyposażoną (kilkakrotnie większą od aktualnie użytkowanej) powierzchnię produkcyjną oraz niezbędne zaplecze, dzięki którym możliwy będzie dalszy rozwój przedsiębiorstwa.

GATRA POLSKA spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa od wielu lat specjalizuje się w oferowaniu produktów, które mają zapewnić bezpieczeństwo przewożonych towarów. W ostatnich latach, w szczególności latach 2015-2016 firma stale powiększa liczbę klientów, praktycznie co miesiąc pozyskując nowych. Firmę wyróżnia na rynku nastawienie na rozwój, innowacje i stała praca nad doskonaleniem zarówno technologii produkcji jak i samych produktów.

Więcej informacji o inwestorze.