Pakiet dla średnich miast – konferencja w Urzędzie Wojewódzkim

30 stycznia 2018 r. w godz. 11.00 — 14.00, w sali nr 160 Warmińsko-Mazurskiego Urzędu Wojewódzkiego w Olsztynie odbędzie się konferencja dotycząca możliwości pozyskania dofinansowania z programów operacyjnych w ramach pakietu dla średnich miast. Podczas spotkania zostaną przekazane informacje na temat wsparcia dedykowanego samorządom lokalnym oraz przedsiębiorcom. Szacowane wsparcie jakie w najbliższych latach będzie możliwe do pozyskania z pakietu dla średnich miast to ponad 2,5 mld zł. 

Zapraszamy do zapoznania się z oficjalnym zaproszeniem Wojewody Warmińsko-Mazurskiego – Artura Chojeckiego

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres e-mailowy: bozenna.ulewicz@uw.olsztyn.pl

Pakiet dla średnich miast to działania na rzecz ośrodków wymagających szczególnego wsparcia z uwagi na zagrożenie utraty funkcji społeczno-gospodarczej. Dotyczy miast powyżej 20 tys. mieszkańców oraz miejscowości powyżej 15 tys. mieszkańców będących stolicami powiatów z wyłączeniem miast wojewódzkich – jest to 255 miejscowości w całej Polsce. Na szczególne wsparcie mogą liczyć 122 ośrodki miejskie, które zgodnie z analizą przeprowadzoną przez Polską Akademię Nauk w największym stopniu zagrożone są utratą funkcji społeczno-gospodarczych. 

Udostępnij artykuł

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
< powrót

warmińsko-mazurska
specjalna strefa ekonomiczna sa

ul. Barczewskiego 1, 10 - 061 Olsztyn
tel.: +48 89 535 02 41
e-mail: wmsse@wmsse.eu

Copyright © 2016 Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA w Olsztynie
Realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.