Piekarnia Tyrolska z zezwoleniem

Przedsiębiorstwo Piekarnia Tyrolska Jarosław Goszczycki Sp. z o.o. otrzymało 9.12.2016 r. Zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Barczewie. Planowana inwestycja będzie polegała na budowie nowego zakładu, w którym produkowana będzie innowacyjna grupa pieczywa. Oryginalne produkty piekarni powstaną w oparciu o wdrożenie wyników prac B+R oraz zgłoszenie receptur do urzędu patentowego. W wyniku realizacji projektu na terenie Strefy poniesionych zostanie 20 mln zł oraz zatrudnionych zostanie 35 nowych pracowników. Planowane zakończenie inwestycji to 31.12.2020 r.

Piekarnia powstała w 1989 roku, a jej nazwa powstała w wyniku zakupu sprzętu  z Austrii z okolic Tyrolu. Zakład posiada obecnie  trzy piece typu MIWE-THERMOROLLOMAT, które gwarantują  najwyższą jakość pieczywa. Miwe to światowy potentat i lider w branży produkcji urządzeń do pieczywa z tradycją sięgającą blisko 100 lat. Obecnie firma posiada 100 sklepów w województwie warmińsko-mazurskim i planowane jest uruchomienie kolejnych. Od momentu powstania przedsiębiorstwa co roku odnotowywany jest wzrost zapotrzebowania na wyroby Piekarni Tyrolskiej.

Więcej informacji.

 

Udostępnij artykuł

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
< powrót

warmińsko-mazurska
specjalna strefa ekonomiczna sa

ul. Barczewskiego 1, 10 - 061 Olsztyn
tel.: +48 89 535 02 41
e-mail: wmsse@wmsse.eu

Copyright © 2016 Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA w Olsztynie
Realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.