Pierwsza w historii inwestycja strefowa w Pieniężnie. Mikroprzedsiębiorstwo z decyzją o wsparciu

20 listopada 2018 r. firma (mikroprzedsiębiorstwo) Techmar Justyna Masiewicz-Grodź otrzymała decyzję o wsparciu inwestycji na obszarze Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Zgodę na realizację inwestycji podpisaną przez Grzegorza Smolińskiego – Prezesa Zarządu W-M SSE SA oraz Małgorzatę Sobieską zu Schwarzenberg – Wiceprezes odebrała Justyna Masiewicz-Grodź – Właściciel.

W ramach planowanej inwestycji kupione zostaną urządzenia pozwalające na produkcję specjalistycznych maszyn używanych w leśnictwie, rolnictwie oraz służących do obróbki drewna. Przedsięwzięcie pozwoli poszerzyć ofertę firmy o wyroby dotychczas niewytwarzane, m.in. o nowe modele rębaków do odpadów drzewnych. Oferta przedsiębiorstwa zostanie powiększona o maszyny do obróbki drewna (np. traki tarczowe do przecierania drewna). 99% produkcji firmy jest przeznaczona na eksport.

Techmar zainwestuje w Pieniężnie co najmniej 200 000 zł i utworzy minimum jedno nowe miejsce pracy. Przedsięwzięcie zlokalizowane będzie na nieruchomości o powierzchni 1,5187 ha.
Szczegółowe informacje o firmie.

 

Udostępnij artykuł

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
< powrót

warmińsko-mazurska
specjalna strefa ekonomiczna sa

ul. Barczewskiego 1, 10 - 061 Olsztyn
tel.: +48 89 535 02 41
e-mail: wmsse@wmsse.eu

Copyright © 2016 Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA w Olsztynie
Realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.