Prezes W-M SSE odebrał wyróżnienie Osobowość Roku Warmii i Mazur

5 kwietnia 2019 r. przedsiębiorcy zrzeszeni w Warmińsko-Mazurskim Klubie Biznesu po raz dwudziesty szósty przyznali tytuły „Osobowości Roku Warmii i Mazur”. Gala podczas której ogłoszono decyzje kapituły tego honorowego wyróżnienia jest jedną z największych i najbardziej rozpoznawalnych uroczystości w województwie warmińsko-mazurskim. Tytuł „Osobowość Roku Warmii i Mazur” przyznawany jest osobom i instytucjom, które wyróżniły się w rozwijaniu potencjału oraz promowaniu naszego regionu. Wydarzenie miało miejsce w Centrum Konferencyjnym Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego.

Prezes Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej SA – Grzegorz Smoliński odebrał nagrodę w kategorii działalność gospodarcza za wysiłek zmierzający do przyspieszenia rozwoju regionu poprzez zastosowanie działań finansowych sprzyjających pozyskiwaniu inwestorów z kraju i z zagranicy, rozwój eksportu i tworzenie nowych miejsc pracy, a także za stworzenie programu „Laboratorium”, mającego na celu dostosowanie kształcenia do potrzeb pracodawców i umożliwienie młodzieży nabywania wiedzy o różnych zawodach.

Zapraszamy do zapoznania się z relacjami medialnymi:

Warmińsko-mazurski biznes przyznał tytuły Osobowości Roku 2018.

Biznes nagrodził osobowości Warmii i Mazur.

OLSZTYN24: Gala Biznesu Warmii i Mazur 2018

 

Autor zdjęć nr 6-10 – Jarosław Skórski.

Udostępnij artykuł

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
< powrót

warmińsko-mazurska
specjalna strefa ekonomiczna sa

ul. Barczewskiego 1, 10 - 061 Olsztyn
tel.: +48 89 535 02 41
e-mail: wmsse@wmsse.eu

Copyright © 2016 Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA w Olsztynie
Realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.