Program Laboratorium 2017/2018

Program Wspomagania Uczniów w Wyborze Zawodu „Laboratorium” będzie kontynuowany w roku szkolnym 2017/2018. Głównym celem przedsięwzięcia jest umożliwienie młodzieży poznania naturalnego środowiska pracy poprzez wizyty w przedsiębiorstwach, a tym samym nabycie wiedzy o różnych zawodach. Drugim ważnym aspektem jest możliwość dostosowania kształcenia do potrzeb pracodawców.

Inicjatorami akcji są: Kuratorium Oświaty w Olsztynie, Warmińsko – Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. oraz ALNEA sp. z o.o.

Druga edycja Programu jest skierowana do uczniów drugich i trzecich klas gimnazjalnych z powiatów: olsztyńskiego, elbląskiego i kętrzyńskiego.

Przedsiębiorstwa, szkoły oraz samorządy terytorialne, które chcą aktywnie wspierać uczniów w wyborze dalszej ścieżki kształcenia lub zawodu oraz dostosowywać szkolnictwo do potrzeb regionalnej gospodarki mogą przystąpić do Programu. Warunkiem udziału jest podpisanie i odesłanie do Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. deklaracji o przystąpieniu, która jest do pobrania w zakładce „Dokumenty„.

Szczegółowe informacje związane z realizacją Programu Laboratorium znajdą Państwo w menu „Pozostałe”, zakładka „Program Laboratorium 2017/2018”, gdzie dostępne są podstrony:

Zainteresowanych udziałem w Programie Wspomagania Uczniów w Wyborze Zawodu „Laboratorium” prosimy o kontakt.

Udostępnij artykuł

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
< powrót

warmińsko-mazurska
specjalna strefa ekonomiczna sa

ul. Barczewskiego 1, 10 - 061 Olsztyn
tel.: +48 89 535 02 41
e-mail: wmsse@wmsse.eu

Copyright © 2016 Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA w Olsztynie
Realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.