Proinnowacyjne usługi dla firm

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości rozpoczyna cykl webinariów dla wnioskodawców programów unijnych, za które odpowiada. 14 września 2017 r. o 10:00 będzie można wziąć udział w pierwszym, poświęconym konkursowi „Proinnowacyjne usługi IOB dla MŚP” realizowanemu w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. W trakcie trwania transmisji przewidziano możliwość zadawania pytań ekspertom. Kolejne webinaria będą odbywać się cyklicznie w czwartki o godz. 10.00.

Cykl webinariów dla wnioskodawców PARP.

Z poddziałania 2.3.1 Proinnowacyjne usługi IOB dla MŚP mogą skorzystać mikro, mali i średni przedsiębiorcy. W ramach tego konkursu przewidziano dofinansowanie projektów dotyczących zakupu usługi proinnowacyjnej wspierającej wdrożenie innowacji produktowej lub procesowej o charakterze technologicznym w przedsiębiorstwie wnioskodawcy. Usługa musi być świadczona przez akredytowane przez Ministerstwo Rozwoju instytucje otoczenia biznesu. Dodatkowo dofinansowaniu w ramach projektu podlegać mogą koszty realizacji inwestycji związanej z wdrożeniem innowacji technologicznej.

Maksymalna intensywność dofinansowania wynosi:
1. dla usług proinnowacyjnych:
– 70% kosztów kwalifikowalnych dla przedsiębiorców, dla których całkowita kwota pomocy na usługi proinnowacyjne nie przekracza 200 tys. euro w dowolnym trzyletnim okresie,
– 50% kosztów kwalifikowalnych dla pozostałych przedsiębiorców;
2. dla inwestycji jest zgodna z mapą pomocy regionalnej.

Więcej informacji o konkursie na stronie internetowej PARP.

Udostępnij artykuł

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
< powrót

warmińsko-mazurska
specjalna strefa ekonomiczna sa

ul. Barczewskiego 1, 10 - 061 Olsztyn
tel.: +48 89 535 02 41
e-mail: wmsse@wmsse.eu

Copyright © 2016 Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA w Olsztynie
Realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.