Przedsiębiorca zainteresowany rozwojem działalności

Peak Packaging Poland Sp. z o. o. działa na terenie Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Podstrefie Bartoszyce w oparciu o Zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej wydane w 2013 r. Przedsiębiorca ubiega się o kolejne Zezwolenie na rozbudowę funkcjonującego zakładu, co było tematem spotkania Prezesa Zarządu Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. – Grzegorza Smolińskiego oraz Wiceprezesa Zarządu Spółki – Małgorzaty Sobieskiej zu Schwarzenberg z Danielem Źródlewskim – Członkiem Zarządu Peak Packaging Poland Sp. z o.o. oraz Burmistrzem Miasta Bartoszyce – Piotrem Petrykowskim. Zarząd Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. oraz Burmistrz Bartoszyc zadeklarowali wsparcie w podejmowanych działaniach, które przyczyniają się do rozwoju gospodarczego Miasta oraz regionu.

Peak Packaging Sp. z o. o. jest działającym od 20 lat producentem i projektantem worków foliowych do zastosowań przemysłowych. Spółka powstała w reakcji na zapotrzebowanie klientów dotyczące nietypowych, wyspecjalizowanych produktów. Firma posiada w pełni wyposażoną linię produkcyjną wraz z dużymi możliwościami magazynowania i jest w stanie zaprojektować oraz wyprodukować worek odpowiadający najbardziej specyficznym potrzebom klienta.

 

Udostępnij artykuł

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
< powrót

warmińsko-mazurska
specjalna strefa ekonomiczna sa

ul. Barczewskiego 1, 10 - 061 Olsztyn
tel.: +48 89 535 02 41
e-mail: wmsse@wmsse.eu

Copyright © 2016 Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA w Olsztynie
Realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.