Rozmowy o gospodarce

Głos lokalnych przedsiębiorców jest bardzo istotny w planowaniu kolejnych działań związanych z rozwojem gospodarczym naszego regionu.
Obserwacje, pomysły i doświadczenia związane z wyzwaniami jakie wiążą się z prowadzeniem biznesu w naszym województwie były między innymi tematem spotkania Prezesa Zarządu Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. – Grzegorza Smolińskiego z Wojciechem Krakowińskim – Prezesem Zarządu Infinity Group Sp. z o.o. i Dominikiem Krakowińskim – Dyrektorem ds. operacyjnych.

Przedsiębiorstwo Produkcyjne Infinity Group Sp. z o.o. jest liderem na europejskim rynku firm zajmujących się produkcją odzieży z segmentu premium. Głównym obszarem działalności przedsiębiorstwa jest produkcja oraz usługa przeszycia uszlachetniającego odzieży zarówno z dzianin, jak i tkanin. Zakład produkcyjny zlokalizowany w Bartoszycach wyposażony jest w wysoko zaawansowane technologicznie maszyny i urządzenia szyjące oraz maszynę do haftu komputerowego.
Firma specjalizuje się przede wszystkim w produkcji ekskluzywnej odzieży  wierzchniej  z grubych dzianin – kardigany, pulowery, swetry, windstoppery i czapki oraz odzież z lekkich dzianin – ubiory sportowe, spodnie, półgolfy, bluzki, polo, sukienki itd. Firma produkuje również wysokiej jakości wyroby  tkaninowe.
Ponadto, Infinity Group produkuje  unikalną trzywarstwową, antybakteryjną i niepalną bieliznę termoaktywną Termo Original, która używana jest między innymi przez armie  i służby specjalne NATO oraz Skandynawii od wielu lat.

 

Udostępnij artykuł

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
< powrót

warmińsko-mazurska
specjalna strefa ekonomiczna sa

ul. Barczewskiego 1, 10 - 061 Olsztyn
tel.: +48 89 535 02 41
e-mail: wmsse@wmsse.eu

Copyright © 2016 Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA w Olsztynie
Realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.