Rozwój Podstrefy Elbląg

Podczas spotkania Prezesa Zarządu Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. – Grzegorza Smolińskiego, Wiceprezydenta Miasta Elbląg – Jacka Boruszki, Dyrektora Departamentu Infrastruktury Strefy – Krzysztofa Gąsiora i Dyrektora Elbląskiego Parku Technologicznego – Pawła Lulewicza rozmawiano o możliwościach współpracy Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. z Urzędem Miasta Elbląg oraz  Elbląskim Parkiem Technologicznym w celu zagospodarowania pozostałych terenów w Podstrefie Elbląg.
Podstrefa Elbląg to jedna z najprężniej rozwijających się podstref Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Tereny dostępne dla potencjalnych inwestorów zlokalizowane są wokół Elbląskiego Parku Technologicznego, w przemysłowej dzielnicy miasta – Modrzewinie Południe.

W Podstrefie Elbląg do zagospodarowania pozostało 20,95 hektarów terenu znajdującego się w Specjalnej Strefie Ekonomicznej, gdzie potencjalni inwestorzy mogą liczyć na pomoc publiczną w wysokości 70% kosztów kwalifikowalnych inwestycji. Wsparcie jest udzielane przedsiębiorcy w postaci zwolnienia z podatku dochodowego od dochodów uzyskanych z prowadzenia działalności

Szczegóły dotyczące terenów pod inwestycje znajdują się na naszej stronie internetowej, a poszczególne lokalizacje można wybierać na interaktywnej mapie:

Tereny inwestycyjne.

 

Udostępnij artykuł

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
< powrót

warmińsko-mazurska
specjalna strefa ekonomiczna sa

ul. Barczewskiego 1, 10 - 061 Olsztyn
tel.: +48 89 535 02 41
e-mail: wmsse@wmsse.eu

Copyright © 2016 Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA w Olsztynie
Realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.