Rzeczpospolita o podstrefie W-M SSE w Braniewie

30 grudnia 2016 r. w Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej utworzona została Podstrefa Braniewo, gdzie do zagospodarowania jest 7,89 hektarów terenu inwestycyjnego. Obszar położony jest przy drodze do miejscowości Rogity w pobliżu dworca kolejowego, ramp i terminali przeładunkowych. Działka jest w znacznej części uzbrojona i przeznaczona na funkcje produkcyjno-składowo-usługowe.

O szczegółach włączenia terenu w Braniewie do Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej można przeczytać w artykule „Braniewo wreszcie znalazło się w strefie ekonomicznej”.

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem.

 

15 lutego 2017 roku w Braniewie odbędzie się spotkanie dla przedsiębiorców, na którym będą przekazane informacje o zasadach funkcjonowania w strefie oraz korzyściach  z inwestowania w Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej.

O szczegółach dotyczących spotkania można dowiedzieć się więcej w wiadomości „Korzyści z inwestowania w W-M SSE – spotkanie w Braniewie”.

 

Udostępnij artykuł

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
< powrót

warmińsko-mazurska
specjalna strefa ekonomiczna sa

ul. Barczewskiego 1, 10 - 061 Olsztyn
tel.: +48 89 535 02 41
e-mail: wmsse@wmsse.eu

Copyright © 2016 Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA w Olsztynie
Realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.