Seminarium dla pracodawców w Szczytnie

16 października 2019 r. w Powiatowym Urzędzie Pracy w Szczytnie odbyło się seminarium „Dzisiejsze wyzwania rynku pracy – podstawy prawa pracy z uwzględnieniem zatrudnienia cudzoziemców”. Była to okazja do zapoznania uczestników z możliwością  wsparcia przedsięwzięć w ramach Polskiej Strefy Inwestycji.

Spotkanie otworzyli: Jarosława Matlach – Starosta Szczycieński oraz Beata Januszczyk – Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Szczytnie. Warmińsko-Mazurską Specjalną Strefę Ekonomiczną reprezentowali przedstawiciele Departamentu Infrastruktury Strefy: Magdalena Szulc – Zastępca Dyrektora i Marcin Kemski– Starszy Inspektor.

Podczas spotkania omówiono możliwości otrzymania pomocy publicznej w formie zwolnienia z podatku dochodowego – w województwie warmińsko-mazurskim do 70% wartości inwestycji oraz kryteria otrzymania ww. wsparcia. W Szczytnie oraz w Gminie Szczytno minimalne nakłady inwestycyjne wynoszą: 200 000 zł dla mikroprzedsiębiorcy, 500 000 zł dla małego przedsiębiorcy, 2 000 000 zł dla średniego przedsiębiorcy i 10 000 000 zł dla dużego przedsiębiorcy. 

 

Udostępnij artykuł

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
< powrót

warmińsko-mazurska
specjalna strefa ekonomiczna sa

ul. Barczewskiego 1, 10 - 061 Olsztyn
tel.: +48 89 535 02 41
e-mail: wmsse@wmsse.eu

Copyright © 2016 Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA w Olsztynie
Realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.