Spotkanie informacyjne „Akademia Menadżera MMŚP – kompetencje w zakresie cyfryzacji – oferta dla operatorów”

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza na spotkanie poświęcone konkursowi „Akademia Menadżera MMŚP – kompetencje w zakresie cyfryzacji – oferta dla operatorów”, którego celem jest dofinansowanie (za pośrednictwem operatorów) wsparcia szkoleniowego i doradczego dla kadry menedżerskiej MMŚP (lub osób przewidzianych do objęcia stanowiska kierowniczego) w zakresie transformacji cyfrowej.
Spotkanie odbędzie się w dniu 11 sierpnia 2021 r., o godz. 12:00 – 14:00 za pośrednictwem platformy Microsoft Teams.
Jest ono skierowane do podmiotów, posiadających doświadczenie w zakresie realizacji usług szkoleniowych lub doradczych dla mikro przedsiębiorców, małych lub średnich przedsiębiorców lub pracowników przedsiębiorcy, które są zainteresowane złożeniem wniosków o dofinansowanie projektów obejmujących wsparciem wskazaną grupę docelową.

Informacja o spotkaniu oraz formularz rejestracyjny.

Więcej informacji na temat konkursu na stronie: Akademia Menadżera MMŚP – kompetencje w zakresie cyfryzacji – oferta dla operatorów.

Udostępnij artykuł

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
< powrót

warmińsko-mazurska
specjalna strefa ekonomiczna sa

ul. Barczewskiego 1, 10 - 061 Olsztyn
tel.: +48 89 535 02 41
e-mail: wmsse@wmsse.eu

Copyright © 2016 Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA w Olsztynie
Realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.