SPOTKANIE INFORMACYJNE PARP W OLSZTYNIE

4 października 2018 r. odbędzie się w Olsztynie spotkanie dotyczące działania Wzór na konkurencję oraz poddziałania Tworzenie sieciowych produktów przez MŚP.

W trakcie spotkania przedstawiciele Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości omówią zasady ubiegania się o dotacje w ramach trwających obecnie konkursów do powyższych działań. Eksperci omówią kryteria, przedstawią sposób wypełniania wniosku i odpowiedzą na wszystkie pytania.

W ramach działania POPW 1.4 Wzór na konkurencję jako mikro, mały i średni przedsiębiorca działający w jednym z 5 województw Polski Wschodniej firma może otrzymać 100 tyś złotych na przeprowadzenie audytu wzorniczego oraz opracowanie strategii wzorniczej (I etap), a następnie nawet 3 mln złotych na wsparcie w zakresie wykorzystania procesów wzorniczych i wprowadzania na rynek nowych produktów.

W ramach poddziałania POPW 1.3.2 Tworzenie sieciowych produktów przez MŚP mikro, mały i średni przedsiębiorca możezrealizować w ramach konsorcjum składającego się z minimum 3 MŚP projekt w wyniku, którego powstanie innowacyjny produkt sieciowy. Wsparcie może zostać przeznaczone na: inwestycje w spójną infrastrukturę produktów sieciowych, rozwój aplikacji i usług opartych na technologiach informacyjno-komunikacyjnych, opracowanie i wdrożenie jednolitych standardów funkcjonowania i promocji produktu.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona.

Zaproszenie w formacie PDF.
Formularz rejestracji.

Udostępnij artykuł

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
< powrót

warmińsko-mazurska
specjalna strefa ekonomiczna sa

ul. Barczewskiego 1, 10 - 061 Olsztyn
tel.: +48 89 535 02 41
e-mail: wmsse@wmsse.eu

Copyright © 2016 Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA w Olsztynie
Realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.