Wizyta młodzieży w firmie Agrochem

14 uczniów z Gimnazjum w Tuławkach oraz 13 uczniów z Gimnazjum im. Marii Zientary Malewskiej w  Dywitach wzięło udział w wizycie w firmie Agrochem w Dobrym Mieście. Pierwszym punktem spotkania było przedstawienie struktury organizacyjnej przedsiębiorstwa, w trakcie którego uczniowie zapoznali się z zawodami związanymi z handlem, produkcją, logistyką oraz administracją. Po krótkiej prezentacji młodzież miała okazję zobaczyć jak wygląda praca  na poszczególnych stanowiskach w praktyce.

Firma Agrochem Sp. z o.o. z siedzibą w Dobrym Mieście prowadzi działalność gospodarczą na terenie Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, na którym wybudowano mieszalnię nawozów z magazynem surowców, wiaty do magazynowania wyrobów gotowych oraz budynek biurowy. W następnych latach wybudowano również bazę przeładunkowo – magazynową nawozów płynnych i sypkich wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną. Od 1 stycznia 2014 roku właścicielem 100% udziałów Agrochem Sp. z o.o. jest Grupa Azoty Zakłady Azotowe „Puławy” SA.

Agrochem Spółka z o.o. Dobre Miasto zajmuje się produkcją i sprzedażą wieloskładnikowych nawozów mineralnych, powstałych w wyniku mechanicznego zmieszania różnych typów nawozów. Dystrybucja mieszanek nawozowych Agrochem Sp. z o.o. prowadzona jest na terenie całej Polski za pośrednictwem sieci dealerów. Spółka prowadzi także sprzedaż nawozów produkowanych przez Grupę Azoty S.A.  na terenie Polski północno-wschodniej. W roku 2016, w ramach dążenia do kompleksowej obsługi rolników, Agrochem wprowadził do swojej oferty handlowej środki ochrony roślin i kwalifikowany materiał siewny.

Więcej informacji.

 

Udostępnij artykuł

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
< powrót

warmińsko-mazurska
specjalna strefa ekonomiczna sa

ul. Barczewskiego 1, 10 - 061 Olsztyn
tel.: +48 89 535 02 41
e-mail: wmsse@wmsse.eu

Copyright © 2016 Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA w Olsztynie
Realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.