Wizyta w fabryce Philips

9 września 2016 roku miała miejsce wizyta w fabryce Philips Lighting Poland Sp. z o.o. Oddział w Kętrzynie. Uczestnicy spotkania zapoznali się z informacjami na temat działalności przedsiębiorstwa oraz mieli okazję poznać najważniejsze osiągnięcia firmy. Ostatnim etapem wizyty było zwiedzanie zakładu produkującego sprzęt oświetleniowy.
Philips Lighting Poland Sp. z o.o. Oddział w Kętrzynie prowadzi działalność gospodarczą na terenie Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej na podstawie zezwolenia wydanego 20.02.2014 r. Inwestycja będąca przedmiotem zezwolenia polega na modernizacji i rozbudowie fabryki pozwalającej na produkcję nowoczesnych i energooszczędnych opraw oświetleniowych.
Pomoc publiczna w postaci zwolnienia z podatku dochodowego, przysługująca przedsiębiorcy w ramach zezwolenia na prowadzenie działalności w strefie ekonomicznej, pozwala firmie na realizację niezbędnych inwestycji, dostosowujących zakład do najnowocześniejszych standardów.
Podczas zwiedzania kętrzyńskiej fabryki Warmińsko–Mazurską Specjalną Strefę Ekonomiczną S.A. reprezentował Prezes Zarządu – Grzegorz Smoliński. Wśród zwiedzających gości byli również m.in.: Iwona Arent – Poseł na Sejm RP oraz Grzegorz Prokop – Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Kętrzynie.

 

Udostępnij artykuł

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
< powrót

warmińsko-mazurska
specjalna strefa ekonomiczna sa

ul. Barczewskiego 1, 10 - 061 Olsztyn
tel.: +48 89 535 02 41
e-mail: wmsse@wmsse.eu

Copyright © 2016 Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA w Olsztynie
Realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.