Wizyta w Szynaka-Meble Sp. z o.o.

3 stycznia 2017 roku Zarząd Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. odwiedził jednego z największych producentów mebli w Europie – firmę Szynaka-Meble Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo posiada cztery zakłady produkcyjne działające w województwie warmińsko-mazurskim i jeden zakład w województwie wielkopolskim. Na spotkaniu poruszane były sprawy związane z planami inwestycyjnymi firmy Szynaka-Meble Sp. z o.o. W rozmowach wzięli udział: Prezes Zarządu Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. – Grzegorz Smoliński, Wiceprezes Zarządu – Małgorzata Sobieska zu Schwarzenberg, Prezes Zarządu Szynaka-Meble Sp. z o.o. – Jan Szynaka, Wiceprezes Zarządu – Mirosław Kotewicz, Członek Zarządu – Główna Księgowa – Justyna Wojdat, Członek Zarządu – Dyrektor ds. Finansowych  – Waldemar Mieczkowski, Michał Szynaka oraz Starszy Inspektor Departamentu Infrastruktury Strefy – Marcin Kemski. Spotkanie było również okazją do zwiedzenia jednej z fabryk Szynaka-Meble Sp. z o.o. w Lubawie.

Firma Szynaka-Meble Sp. z o.o. to przedsiębiorstwo z wyłącznie polskim kapitałem, którego początki sięgają 1957 roku. Wyroby produkowane przez PPUHiE Szynaka, Szynaka-Meble Sp. z o.o., MM Szynaka-Living Sp. z o.o., MM Szynaka-Interline Sp. z o.o. oraz Wolsztyńską Fabrykę Mebli są z powodzeniem eksportowane do ponad 50 krajów. W 2011 roku w Iławie uruchomione zostało Centrum Logistyczne, które dysponuje powierzchnią ponad 42 000 m2, która wykorzystywana jest również do organizowania Targów Partnerskich oraz imprez promocyjnych i szkoleniowych.

Więcej informacji o firmie.

 

Udostępnij artykuł

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
< powrót

warmińsko-mazurska
specjalna strefa ekonomiczna sa

ul. Barczewskiego 1, 10 - 061 Olsztyn
tel.: +48 89 535 02 41
e-mail: wmsse@wmsse.eu

Copyright © 2016 Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna SA w Olsztynie
Realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.